Praca: Księgowa

Księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2369
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa spółek kapitałowych - z zakresu prawa rachunkowego, podatkowego, rozliczanie podatku VAT, rozliczanie podatku CIT, zamknięcie miesiąca i roku, dekretacja dokumentów księgowych do programu SAGE Symfonia.2. Obsługa kadr i płac dla dwóch podmiotów. 3. Kontakt z klientem.4. Segregacja, archiwizacja dokumentów.Praca na czas określony: 12 miesięcyGodzinya pracy 8:00 - 16:00Kontakt z pracodawcą: abaran@ctafinance.pl lub 725997292
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU FK SYMFONIA
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU SYMFONIA KADRY - PŁACE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 3 m-ce, OBSŁUGA PROGRAMU SYMFONIA KADRY - PŁACE, OBSŁUGA PROGRAMU FK SYMFONIA, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. angielski B1Obsługa podmiotów gospodarczych spółek prawa handlowego, Obsługa kadr i płac w mniejszej części

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129,95 PLN