Praca: Księgowa/księgowy

Księgowa/księgowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2789
OBOWIĄZKI:
- Kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych, - Dekretacja i księgowanie faktur kosztowych oraz dotyczących zakupu środków trwałych i inwestycji,- Prowadzenie ewidencji środków trwałych, uzgadnianie amortyzacji,- Rozliczanie inwestycji,- Sporządzanie i księgowanie dokumentacji obrotu majątkiem (OT, LT, MT), - Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych, - Przygotowywanie raportów, - Przygotowywanie sprawozdań finansowych do instytucji państwowych, - Weryfikacja stanu rozrachunków, - Dbanie o prawidłowość procesów, operacji księgowych i finansowych, - Realizacja transakcji płatniczych, księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie płatności, nadzór nad regulowaniem należności, - Analiza zapisów na kontach księgowych,- Udział w przygotowywaniu danych niezbędnych do sporządzania deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, raportów i analiz finansowych,- Bieżące wsparcie w realizacji zadań działu księgowości, komunikacja i współpraca z innymi działami. Kandydatom oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- Możliwość doskonalenia zawodowego,- Możliwość dofinansowania do Karty Multisport. Prca w godz.: 7:25-15:00. Oferta dostępna w sali E. CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpital.wroc.pl Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu rekrutacji prowadzonej w tutejszym szpitalu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym zakresie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe finansowe,staż pracy: 4-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, doświadczenie w sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej,bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości oraz pozostałych przepisów niezbędnych do realizacji obowiązków, dokładność i rzetelność w wywiązywaniu się z obowiązków, dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej, odpowiedzialność i samodzielność,umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN