Praca: Księgowa/wy ds. płac

Księgowa/wy ds. płac
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2325
OBOWIĄZKI:
-Naliczanie i sporządzanie listy płac;-Dokonywanie potraceń;-Sporzadzanie zestawień; Sporządzanie deklaracji i sprawozdań ( GUS, PFRON, PIT) -Prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS -Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych. Miejsce pracy: ul. Ołbińska 32 Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: kadry@sppzozmswia.wroclaw.plPraca na jednozmianę w godz 7.30-15.05Umowa o pracę na okres próbny. Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe ;staz pracy min 4 lata na pododbnym stanowisku ( przy srednim wykształceniu);znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowychdobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel; znajomość systemu KS -ZZL ( dodatkowo)komunikatywność, doskonała organizacja czasu i pracyterminowość , dokładność, sumienność, umiejętnosć pracy w zespole.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN