Praca: Księgowy/księgowa

Księgowy/księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0580
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości itp.),- dekretowanie i księgowanie dokumentów,- księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych, kosztów itp.,- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,- przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),- księgowanie wyciągów bankowych,- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuro@arcadio.com.pl, tel.: 537 472 082.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse / księgowość

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe z zakresu finansów/księgowości,staż pracy: brak wymagań,umiejętności: praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,odpowiedzialność, sumienność i terminowość, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w zespole

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN