Praca: Kucharz

Kucharz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2476
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie różnego rodzaju potraw i deserów z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń, zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi; obróbka surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt; wykonywanie różnymi techniczkami i metodami zgodnie z normami surowcowymi różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów, mleka i przetworów, jaj, mięsa zwierząt rzeźnych i przetworów mięsnych, dziczyzny, drobiu, ryb oraz potraw z podrobów, potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń; wykańczanie porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych; przygotowywanie potraw na przyjęcia okolicznościowe; utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; przestrzeganie przepisów BHP i ppoż., stosowanie zasad działań marketingowych w działalności gastronomicznej. Praca w godz.: 10:00-22:00, również w weekendy i święta. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - e-mail: info@podpapugami.com.pl, tel.: 695 102 939
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: zasadnicze zawodowe / średnie, staż pracy: min. rok na tym stanowisku

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 7 000 PLN