Praca: Ładowacz nieczystości stałych

Ładowacz nieczystości stałych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0492
OBOWIĄZKI:
Opróznianie koszy i pojemników na smieci znajdujących sie w miejscach publicznych -Opróznianie koszy i ładowanie na samochód odpadów stałych z posesji-rozładunek samochodów zbierajacych nieczystości w miejscu przeznaczenia -przestrzeghanie przepisów BHP , ochrony Ppoż i ochrony srodowiska wymaganych na stanowiskach pracy. Miejsce pracy: Wrocław Krzyki Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny , potem umowa o pracę na czas okreslony min 18 miesiecy. Praca w godzinach od 6-14 i 14-22 Kontakt z pracodawca: Grzegorz Natkaniec tel 533-394-411Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ładowacz nieczystości stałych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia , staż pracy - mile widziane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku znajomość topografii miasta mile widziana, kultura ososbista

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 565 PLN