Praca: Lider zespołu analiz biznesowych

Lider zespołu analiz biznesowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2169
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie analizy biznesowej pod kątem wymagań technicznych realizowanego projektu i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji;-prowadzenie rozmów z Klientem -nadzorowanie prac zespołowych -wyszukiwanie biznesowych rozwiązań IT dla bankowości;-analiza obecnych procesów i rozwiązań pod kątem ich funkcjonalności;- ukierunkowanie analizy pod kątem wymagań Klienta i zasadności biznesowej; -analiza pod kątem proponowania nowych rozwiązań i produktów dla biznesu;-koordynacja procesu, rozwój produktu w trakcie poszczególnych faz projektu oraz nadzorowanie współpracy zespołu;- współpraca z Klientem, analiza wymagań biznesowych Klienta i stały nadzór nad i kontrola realizacji wymagań KlientaKontakt kandydatów z pracodawcą: preferowany elektroniczny przez adres e-mail Olga_Wielent-Gadzalska@epam.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie-preferowane wyższe2) staż pracy- 10-letni staż pracy w firmach z branży IT, w tym min. 6 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z analizą biznesową3) umiejętność specjalność-doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego lub pokrewne w branży IT w środowisku międzynarodowym- koordynacja i implementacja poszczególnych faz projektów z branży IT

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 20 000 PLN