Praca: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2433
OBOWIĄZKI:
1.Przyjmowanie i wydawanie surowców i materiałów zgodnie z dokumentami obrotu materiałowego.2.Przestrzeganie przepisów dotyczących zasad składowania surowców i materiałów.Miejsce pracy: ul. KĘPIŃSKA 8, 51-132 WrocławKontakt z pracodawcą: PRACA@BIKKOPLAST.PL lub: 536755333Preaca na 3 zmiany w godz 6-14, 14-22, 22-6 Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe staż pracy 2 lata obsługa wóZków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych obsługa wózków podnosnikowych z mechanicznym napędem •uprawnienia UDT do obsługi wózka spalinowego – widłowego,•umiejętność obsługi komputera i programów magazynowych,•znajomość przepływu dokumentów magazynowych,

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 200 PLN