Praca: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2569
OBOWIĄZKI:
•przyjmowanie materiałów do magazynu i wprowadzanie do systemu informatycznego Teta ERP; •prowadzenie miesięcznego rozliczenia stanu materiałów w magazynie, wydawanie materiałów i prowadzenie rejestru wydawanych materiałów;•przestrzeganie przepisów w zakresie przechowywania, inwentaryzacji i ewidencjonowania materiałów.Praca w godzinach 7:30-15:30. Praca na czas określony 3 m-ceKontakt z pracodawcą: praca@uwr.edu.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość programów finansowo-księgowych
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż preacy 3 lata, znajomość programów finansowo-księgowych, praca w zespole

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 606 PLN