Praca: Magazynier/ka

Magazynier/ka
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/2122
OBOWIĄZKI:
- Przyjmowanie dostaw,- Dokonywanie odbiorów ilościowo-jakościowych,- Udział w załadunku i rozładunku dostaw,- Kontrola stanów magazynowych wprowadzanie danych do systemu,- Wydawanie towaru do odbiorcy,- Kompletacja zamówień / kompletacja materiałów wyjściowych wydawanych do produkcji;- kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw,- Współpraca z innymi działami firmy.Praca w godz.: 6-14, 14-22. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: katarzynanurkiewicz.nara@gmail.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia na wózki widłowe UDT

Wymagania inne:

Wykształcenie: brak wymagań, Staż pracy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,Uprawnienia na wózki widłowe UDT,Znajomość obsługi Pakietu Office (w tym EXCEL),Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, Rzetelność i odpowiedzialność,Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 900 - 4 300 PLN