Praca: Manager sklepu

Manager sklepu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/0643
OBOWIĄZKI:
składanie i odbiór zamówień (zatowarowanie); realizowanie wyznaczonych planów handlowych; zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów;zarządzanie pracą podległego zespołu; rozdzielanie zadań, przygotowywanie raportów z rozliczeń kas i realizacji zadań, dbanie o należytą, ekspozycję towaruPraca w przedziale godz. 8-20 - dwie zmiany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, obsługa kasy fiskalnej, znajomość jęz. koreańskiego B1 - sklep z artykułami pochodzącymi z Azji, klienci, to głównie Koreańczycy

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 548,63 PLN