Praca: Mechanik - monter obrabiarek

Mechanik - monter obrabiarek
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2123
OBOWIĄZKI:
- montaż i regulacja zespołów obrabiarek (np. łożysk, śrub kulowych, kół zębatych), - wykonywanie prac ślusarskich przy montażu (m.in. wiercenie, gwintowanie, szlifowanie szlifierką kątową). Umowa na czas określony, po 6-miesięcznym czasie określonym - na czas nieokreślony.Oferta dostępna w sali F. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 360 93 56, e-mail: kadry@fathaco.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: zasadnicze zawodowe techniczne,staż pracy: min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechnika, montera, ślusarza,bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym i elektronarzędziami

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 400 PLN