Praca: Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/21/0059
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów ptzyjęcia ;sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;ustalanie i uwuwanie usterek w zespołach i układach pojazdu ; dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu; kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu; wykonywanie prac demontażowo - montażowych , naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu , w tym: silnika i skrzyni biegów , sprzęgła , układu hamulcowego , kierowniczego , zawieszenia i innych .

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej