Praca: Menedżer ds. marki

Menedżer ds. marki
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0530
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku Menedżer marki (brand manager) wymaga bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego oraz ukraińskiego w celu komunikowania się z zarządem spółki oraz przedstawicielami firm partnerskich na Ukrainie i Rosji.Osoba zatrudniona na stanowisku Menedżer marki ma za zadanie m.in.:- współpracowaniu z firmami zewnętrznymi w celu budowy i rozwoju zarządzanej marki;- współpracowaniu w ramach firmy z działami wewnętrznymi, które zajmują się daną marką;- wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych;- prowadzeniu działań promocyjnych i reklamowych produktów danej marki w celu zwiększenia poziomu jej znajomości wśród klientów.praca w godz. 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: znajomość Microsoft Word
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wykształcenie wyzsze, staż pracy 2 lata, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, znajomość Microsoft Word, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjneBardzo dobra znajomość języka rosyjskiego C2 i ukraińskiego C2 w mowie i piśmie, języka angielski A2

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 839,28 PLN