Praca: Młodszy asystent/junior asisstant

Młodszy asystent/junior asisstant
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0476
OBOWIĄZKI:

Wsparcie działu operacyjnego i administracyjnego w codziennej pracy Realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym Prowadzenie dokumentacji operacyjnej w języku koreańskim oraz wprowadzanie danych do systemu, znajomość koreańskich procedur. Miejsce pracy: ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony, praca w godzinachu od 9-17 Termin umowy: 3 lata. Ofera w sali: E

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące znajomosć języka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN