Praca: Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3191
OBOWIĄZKI:
samodzielne prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych; - prowadzenie bazy i poszukiwanie nowych,źródeł pozyskiwania kandydatów; - wykorzystywanie mediów społecznościowych do celów rekrutacyjnych; - przyjmowanie,dokumentów kandydatów do pracy i dokonywanie ich selekcji;Praca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 8:00 - 16:00Kontakt z pracodawcą: viktoriia.lcpol@gmail.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy brak wymogów,znajomość podstaw przepisów prawa pracyBiegła znajomość obsługi komputera MS Office ( Excel, Word)jęz. ukraiński C2,asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN