Praca: Młodszy specjalista ds. zamówień

Młodszy specjalista ds. zamówień
Miejsce pracy: Długołęka
Numer: StPr/21/1579
OBOWIĄZKI:
- składanie zamówień w zakresie potrzeb materiałowych, w tym koordynacja realizacji dostaw,- utrzymywanie stanów magazynowych na określonym poziomie, - zapewnienie terminowości dostaw,- prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami, - kontakt z dostawcami w kraju oraz ustalanie warunków zakupu i dostaw, - bieżący kontakt restauracjami w sprawach bieżących (promocje, inwentaryzacje), - bieżący kontakt restauracjami w sprawie zapotrzebowania na artykuły biurowe i mteriały reklamowe,- wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcą zadań w zakresie objętym rodzajem powirzonej pracy, w tym także odpwiedzialność za powierzony obszar funkcjonowania restauracji.Równoważy system pracy - praca w godz.: 00-00-23:59. Zatrudnienie na 2-3 lata.Miejsce wykonywania pracy: Długołęka, ul. Wrocławska 4E, Wrocław, ul. Krzywoustego 126, pl. Grunwaldzki 34, ul. Piłsudkiego 105.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wyksztalcenie średnie, staż pracy: min. 2 lata w McDonalds,komunikatywność, dyspozycyjność, książeczka sanitarna

Miejsce pracy:

Długołęka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 900 - 6 100 PLN