Praca: Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1610
OBOWIĄZKI:
- składanie zamówień na komponenty elektroniczne do dostawców, - nadzorowanie i kontrolowanie terminowości dostaw,- dobieranie zamienników elementów elektronicznych na podstawie kart katalogowych i dokumentacji produkcyjnej, - współtworzenie technologii produkcyjnych,- przygotowanie dokumentów do odprawy celnej importowej. Oferta dostępna w sali D.Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 346 19 83, e-mail: nord@nordes.com.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Zaopatrzeniowiec
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie / wyższe, kierunek techniczny,staż pracy: dopuszczalny brak doświadczenia zawodowego, umiejętność czytania kart katalogowych, chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego, cechy osobowe: dokładność, rzetelność, pracowitość, sumienność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 100 PLN