Praca: Młodszy specjalista

Młodszy specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3079
OBOWIĄZKI:
udzielanie poradnictwa prawnego i opracowywanie na piśmie porad z zakresu prawnej ochrony pracyprzygotowywanie projektów dokumentów w sprawach dotyczących zarejestrowania lub odmowy rejestracji układów zbiorowych pracyprowadzenie tzw. składnicy akt zakładowych układów zbiorowych pracy (w tym klauzul rejestracyjnych i kart rejestrowych)prowadzenie działalności promocyjnej i popularyzatorskiej, w szczególności w zakresie prawnej ochrony pracy, w tym legalności zatrudnienia i bezpieczeństwa pracyudział w przygotowywaniu sprawozdań wynikających z zakresu zadań sekcjiudzielanie poradnictwa prawnego i opracowywanie na piśmie porad z zakresu prawnej ochrony pracyprzygotowywanie projektów dokumentów w sprawach dotyczących zarejestrowania lub odmowy rejestracji układów zbiorowych pracyprowadzenie tzw. składnicy akt zakładowych układów zbiorowych pracy (w tym klauzul rejestracyjnych i kart rejestrowych)prowadzenie działalności promocyjnej i popularyzatorskiej, w szczególności w zakresie prawnej ochrony pracy, w tym legalności zatrudnienia i bezpieczeństwa pracyudział w przygotowywaniu sprawozdań wynikających z zakresu zadań sekcjiTermin składania dokumentów i oświadczeń: 02.06.2021 r.O ważności oferty kandydata decyduje data wpływu do Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych, określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny tj: 3 miesIĄCE, PRACA W GODZINACH OD 7.30-15.30Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 2 lata biegła obsłua komputera i internetu

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 700 PLN