Praca: Monter instalacji niskoprądowych

Monter instalacji niskoprądowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1069
OBOWIĄZKI:
Realizacja prac budowlano-montażowych na etapie realizacji uruchomienia i odbioru usługi/inwestycji. Realizacja czynności serwisowych i konserwacyjnych. Sporządzanie dokumentów związanych z realizacją określonych prac. Podpisywania w imieniu firmy na podstawie upowaznienia protokołu zakończenia czynności serwisowych i konserwacyjnych. Wykonywanie na bieżąco przewidzianych przez system zarządzania jakościa (SZJ) zapisów. Umowa na okres próbny, następnie czas określony zgodnie z Kodeksem Pracy.Godziny pracy 8-16Miejsce pracy: delegacje n aterenie całego kraju.Kontakt z pracoadwcą: krzysztof Dubiel tel. 604 243 493
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Instalator systemów alarmowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektroniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne elektroniczne, ukończone kursy certyfikacty, zaświadczenie o niekaralności, prawo jazdy kat. B, poświadczenie bezpieczeństwa o ochronie informacji niejawnych o klauzuli "POUFNE", nie starsze niż 5 lat. Zaświadczenie odbycia szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych nie starsze niż 5 lat

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN