Praca: Monter instalacji teletechnicznych

Monter instalacji teletechnicznych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1573
OBOWIĄZKI:
Codzienny dojazd na miejsce wykonywania pracy, montaż instalacji światłowodowych według dostarczonej dokumentacjitechnicznej, wykonywanie oraz przesyłanie na bieżąco dokumentacji powykonawczej.Miejsce pracy: ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław Praca na terenie całego kraju, według zleceń.Forma umowy: zlecenie od 01.04.2021-01.05.2024Godziny pracy:7-15Kontakt kandydatów z pracodawcą: 880-005-291
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: odczytywanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staz pracy 1 miesiąc odczytywanie dokumentacji technicznej proawo jazdy kat. B montaż instalacji światłowodowych: spawanie światłowodów Praca na terenie całego kraju, według zleceń.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN