Praca: Monter instalacji

Monter instalacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1656
OBOWIĄZKI:
Modernizacja i budowa linii kablowych i napowietrznych WN, przebudowa elektroenergetycznych linii napowietrznych, wymiana izolatorów na liniach 110kv, instalacje siły i światła, instalacje linii kablowych SN, nn, wykonywanie stacji transformatorowych, praca w delegacjach na terenie całej Polski.Jedna zmiana.Kontakt z pracodawcą: 71 3882 462, 71 3882 777
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter napowietrznych linii wysokich i najwyższych napięć (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, staż pracy 1 rok, świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kv - mile widziane, zdolność do pracy na wysokości pow. 3 metrów, zdolność do pracy na masztach, wieżach, dyspozcyjność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

25 - 29 PLN