Praca: Monter klimatyzacji, wentylacji i instalacji sanitarnych

Monter klimatyzacji, wentylacji i instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1481
OBOWIĄZKI:
montaż glównie klimatyzacji u klienta oraz inne instalacje. Układanie kabli, rur, kanałów wentylacyjnych. Mozliwa praca na wysokości powyżej 3 meterów. Miejsce pracy:ul. Krucza 2a , 53-411 Wrocław oraz wg zleceń na terenie woj. dolnośląskiego. Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokeslony , praca w godzinach od 7.00-16.00Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: FGAZ

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie , preferowane wyższe techniczne staż pracy na w/w stanowisku ok 3 miesięcy, czynne prawo jazdy kat.B lutowanie twarde

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN