Praca: Monter maszyn

Monter maszyn
Miejsce pracy: Żórawina
Numer: StPr/21/2177
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac pomocniczych, polegających na doborze i dopasowaniu części i zespołów;przeprowadzanie operacji głównych montażu poszczególnych części w zespoły oraz zespołów w gotowe maszyny i urządzenia, z wykorzystaniem przyrządów i uchwytów montażowych (mocujących, ustalających, roboczych i kontrolnych), zgodnie z dokumentacją technologiczną;montowanie sprzętu maszyn i urządzeńwyważanie statyczne i dynamiczne części podzespołów;przeprowadzanie próbnego rozruchu maszyn i urządzeń;kontrola działania maszyn i urządzeńPraca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 9:00 - 17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE BEZ ZNACZENIA, STAŻ PRACY 2 LATA NA PODOBNYM STANOWISKU

Miejsce pracy:

Żórawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 550 PLN