Praca: Monter urządzeń elektromagnetycznych

Monter urządzeń elektromagnetycznych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:

praca na produkcji, obsługa maszyn i urządzeń elektrycznych Miejsce pracy: ul. Kwiatkowskiego 7, 52-407 Wrocław Oferta zgłoszona w ramwach pracy tymczasowej. Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 18 miesięcy, praca na 3 zmiany w godzinach od 6-6 Kontakt: 600723570 lub: anzhalika.sianiuta@crewforyou.pl Oferta w sali: B

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnoksztalcące zdolności manualne odpowiedzialność i samodzielność, sprawność fizyczna

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 20,2 PLN