Praca: Nauczyciel informatyki

Nauczyciel informatyki
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2878
OBOWIĄZKI:
Lekcje informatyki w liceum na poziomie podstawowym. Jest to 10 godzin w tygodniu, więc jest możliwość dostosowania planu lekcji do innych zaangażowań osoby. 10/18 etatu. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV): ewa.olszowska@wp.pl, tel.: 791 112 860.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel informatyki / technologii informacyjnej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe magisterskie o kierunku informatyka z przygotowaniem pedagogicznym lub inne studia magisterskie i studia podyplomowe z informatyki oraz przygotowanie pedagogiczne,staż pracy: mile widziane doświadczenie pracy jako nauczyciel informatyki w liceum,specjalność: informatyka, osoba ma wymagane zdrowie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

1 650,88 - 2 265,76 PLN