Praca: Nauczyciel języka angielskiego

Ogłoszenie numer: 4363969, z dnia 2021-03-24

Ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku technik administracji w Policealnej Szkole Zawodowej we Wrocławiu

Praca w systemie weekendowym/zaocznym

Nauczyciel języka angielskiego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Zapewnienie najwyższej jakości prowadzonych zajęć.
  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych na zajęcia (skrypty, prezentacje)
  • Prowadzenie zajęć w sposób efektywny i inspirujący, zmierzający do bardzo dobrego przygotowania słuchaczy.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Praca w zawodzie, którego dotyczy nauczanie – minimum 1 rok
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć
  • Sumienność
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Nabór dotyczy zatrudnienia od 11 marca 2021 roku:
  • Umowa zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie 35zł. Netto za godzinę