Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:
Reliazcja zajęć opiekuńczo-wychowawczych dostowanych do grupy wiekowej dzieci. Umowa o pracę na czas określony - rok z możliwością przedłużenia lub umowa o pracę w zastępstwie do 8.12.2021. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 69 28 w. 102.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe pedagogiczne kierunkowe, staż pracy: brak wymagań, specjalność: nauczyciel wychowania przedszkolnego, zaświadczenie o niekaralności,aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN