Praca: Odlewnik

Odlewnik
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2003
OBOWIĄZKI:
POBIERANIE I PRZYWIEZIENIE GĄSEK ZE STANOWISKA SKŁADOWANIA NA STANOWISKO TOPIENIA WSADU, PRZYGOTOWANIE WSADU ZŁOMOWEGO DO TOPIENIA, TOPIENIE WSADU ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCĄ PROCEDURĄ, PRZELEWANIE ROZTOPIONEGO ALUMINIUM I PRZYGOTOWANIE STOPU DO ODLEWANIA POPRZEZ PROWADZENIE MODYFIKACJI I RAFINACJI ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ ZNAJDUJĄCĄ SIĘ NA STANOWISKU PRACY, DBAŁOŚĆ O TYGLE PIECÓW TOPIALNYCH I PIECÓW PODTRZYMANIA TEMPERATURY ORAZ UDZIAŁ W ICH WYMIANIE, OKRESOWE CZYSZCZENIE TYGLI I USUWANIE ZGARÓW, DBAŁOŚĆ O ROTORY WAŁY I PŁETWY ORAZ ICH WYMIANA, PRZYGOTOWANIE PRÓBEK DO KONTROLI STOPU ORAZ WYKONYWANIE PRÓBEK DO BADAŃ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ NA STANOWISKU PRACY, WYKONYWANIE BADAŃ STOPU NA STANOWISKU ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCĄ PROCEDURĄ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN