Praca: Ogrodnik terenów zieleni

Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1648
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych prac związanych z różnymi etapami założenia terenów zieleni i ich pielęgnacją. Przygotowanie terenu, wysiew nasion, sadzenie i przesadzanie roślin, przycinanie roślin, nawożenie roślin. Zakladanie trawników, pielęgnowanie trawników, usuwanie chwastów, wykonywanie zabiegów z akresu ochrony roślin inne. 1/2 etatu. Dyspozycyjność w godzinach 6-22zatrudnienie na 2 latamiejsce pracy: siedziba firmy oraz wg zleceń na terenie województwa dolnośląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ogrodnik terenów zieleni
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, staż pracy na podobnym stanowisku min. 3 m-ce, mile widziana zanjomość ogólnych prac związanych z zakładaniem i pielęgnowaniem terenów zieleni (np. umiejętność zakładania i pielęgnacji trawników, kwietników, rabat oraz sadzenia, przesadzania drzew i krzewów itp.), dobry stan zdrowia, umiejętność współdziałania z innymi pracownikami, znajomość obsługi prostych narzędzi.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN