Praca: Operator ekstruzji -285i

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Operator ekstruzji -285i
Miejsce pracy: Żarów
Numer: StPr/21/0695
OBOWIĄZKI:
Produkcja oraz przetwarzanie izolacji z pianki polietylenowej. Ustawianie maszyn produkcyjnych pod nadzorem szefa zmiany.•Doświadczenie na podobnym stanowisku•Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku•Uprawnienia SEP i UDT na obsługę wózków widłowych będą dodatkowym atutem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Miejsce pracy:

Żarów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy