Praca: Operator koparki

Operator koparki
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0576
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie koparki. Realizacja robót ziemnych przy wykorzystaniu koparki. Wykonywanie wykopów, a także wyrównywanie terenu. Współpraca z inżynierem budowy w zakresie bieżącego planowania prac.Praca w godz. 7-15.kontakt z pracodawcą: delsanspolka@gmail.com lub 535-614-823
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
Uprawnienia: odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu
Uprawnienia: zdolności organizacyjne [organizowanie czasu i pracy]
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy 2 lata, prawo jazdy kategoria - B, zdolności organizacyjne [organizowanie czasu i pracy], odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu, Operator koparki jednonaczyniowej kl. III, punktualność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 28 PLN