Praca: Operator (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator (m/k)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: OP/WRO/0321
Obowiązki:
  • rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,
  • układanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego,
  • cięcie wyrobów hutniczych.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na klienta i wysoka jakość jego obsługi,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowy atut),
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (sterowanie bezprzewodowe), wózków widłowych lub żurawia (dodatkowy atut).
Oferujemy:
  • system premiowy,
  • pracę na jedną zmianę,
  • pracę od poniedziałku do piątku.