Praca: Operator produkcji

Operator produkcji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1840
OBOWIĄZKI:
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych,- utrzymywanie miejsa pracy zgodnie z przyjętymi standardami,- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz norm jakościowych,- udział w szkoleniachMiejsce pracy: ul. Krakowska 112-116, 50-427 WrocławForma umowy: umowa o pracę na 3 miesiace- okres próbnym kolejna na rok i czas nierokreślonyPraca w godzinach od 6.00-6.00.Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: doświadczenie na produkcji

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogolnoksztalcące staz pracy 3 miesiące doświadczenie na produkcji praca w zespole ,dyspozycyjność , uczciwość , kultura ososbista pozytywne nastawienie , chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 400 PLN