Praca: Operator technik

Operator technik
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/3210
OBOWIĄZKI:
Prace związane z produkcją, montażem, obsługą, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń stosowanych w przetwórstwie przemysłowym. Przeprowadzanie przeglądów technicznych, ocena stopnia zużycia części i zespołów oraz kierowanie maszyn i urządzeń do naprawy. Praca w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Przewidywany okres zatrudnienia: 36 miesięcy. Dojazd we własnym zakresie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik mechanik urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: min. miesiąc pracy przy produkcji wyrobów spożywczych,zdolności manualne, staranność, sumienność, szybkość działania, dobra koordynacja fizyczna, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny), możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała,osoby z przerwą dłuższą niż rok w zatrudnieniu przy wyrobach spożywczych nie będą brane pod uwagę

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 350 - 4 500 PLN