Praca: Operator

Operator
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1832
OBOWIĄZKI:
Rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi,kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,układanie wyrobów hutniczych w regałach,przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego,cięcie wyrobów hutniczych.Miejsce pracy: ul. Szczecińska 5, 54-517 Wrocław,Umowa o pracę tymczasową , praca w godzinach 7.30-15.30 Kontakt kandydatów z pracodawcą: V.KOTVITSKA@TRENKWALDER.COMOferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe isprawność fizycznaobsługa suwnic , wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN