Praca: Opiekun medyczny

Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2978
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE ZADAŃ W ZAKRESIE HIGIENICZNO-OPIEKUŃCZYM PACJENTÓW, ASYSTOWANIE PIELĘGNIARCE I LEKARZOWI W INNYCH CZYNNOŚCIACH PIELĘGNACYJNO - LECZNICZYCH, DOKONYWANIE SAMODZIELNYCH OBCHODÓW POMIESZCZEŃ ODDZIAŁU CELEM ZACHOWANIA ODPOWIEDNIEGO STANU SANITARNO-HIGIENICZNEGOW BEZPOŚREDNIM OTOCZENIU PACJENTAMiejsce pracy: ul. Poświęcka 8A, 51-128 Wrocław,Kontakt z pracopdawcą: 717120705 lub: a.ptasinska@bczwroc.plUmowa o pracę na okres próbny 3-m-ce docelowo na czas nieokreslony, Praca w ruchu ciągłym od 7.00-7.00Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: opieka paliatywna i usługi opiekuńcze

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe opieka paliatywna i usługi opiekuńcze Dyplom opiekuna medycznego

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN