Praca: Osoba sprzątająca

Osoba sprzątająca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2802
OBOWIĄZKI:
dbanie o utrzymanie czystości, utrzymywanie higieny i ogólnego porządkuw placówce, ewidencja środków czystościi właściwe zabezpieczenie przed użyciemprzez osoby nieupoważnione,obsługa i bieżąca koserwacja maszyn i urządzeńsprzątajacych, segregacja śmieci, dbanie o właściwe zastosowanie środków czystości, nadzór nad datami przydatności środków czystości, pozostałe obowiązki do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej.Zatrudnienie na umowę zlecenie (3 m-ce) lub umowę na okres próbny - do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej.Praca w godzianch 6-18 - wg grafik.kontakt z pracodawcą: 71 799 999 73, info@europea.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy dowolnyaktualna ksiązeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, aktualne zaświadczenie o niekaralnośći z krajowego rejestru Karnego

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN