Praca: Osoba sprzątająca

Osoba sprzątająca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2999
OBOWIĄZKI:
SPRZĄTANIE I PRACE FIZYCZNE NA OBIEKCIE WYMAGAJĄCYM CZYSTOŚCI WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁEM POCHODZENIA UKRAIŃSKIEGO, PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM, PRACA WYMAGAJĄCA DYSKRECJI I DOBRYCH MANIER, PRACA TAKŻE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA, PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ.Wymiar czasu pracy: ŚREDNIO 160 GODZIN MIESIĘCZNIEUMOWA ZLECENIE ZE STAWKĄ GODZINOWĄzatrudnienie na okres 1 roku z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe,staż pracy 1 rok ogółem język ukraiński średniozaawansowany B1 (współpraca z osobami pochodzenia ukraińskiego)dyspozycyjność, dokładność i dbałość o szczegóły, obsługa maszyn myjącychDobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,dokładność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN