Praca: Pilarz

Pilarz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3227
OBOWIĄZKI:
- obcinanie układów zalewowych z odlewów, - zapewnienie jakości dotyczących długości cięcia na powierzonym stanowisku, - zachowanie czystości na stanowisku pracy, - wymiana taśm tnących na obsługiwanym urządzeniu, - dbałość o przyrządy do cięcia oraz przyrządy kontrolno-pomiarowe, - poprawne wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy, - inne czynności pomocnicze/uzupełniające polecane przez przełożonego. Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-14:00. Przewidywany okres zatrudnienia: + 36 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe, mile widziane zasadnicze zawodowe, staż pracy: min. miesiąc w w/w zawodzie,zdolności manualne, staranność, sumienność, szybkość działania, dobra koordynacja ruchowa, możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała, brak alergii na kurz i drobne pyłki, dobry wzrok, umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego mile widziana

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 100 PLN