Praca: Pomoc cukiernika

Pomoc cukiernika
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/2004
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji wyrobów cukeirniczych, praca na obieraku i zmywaku. Praca od wtorku do piątku w godz.: 6-14, w poniedziałek i sobotę w godz.: 5-13. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata. Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, staż pracy - min. 1/2 roku jako pomoc cukiernika, umiejętność pracy w zespole, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy jako pomoc cukiernika

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN