Praca: Pomoc dentystyczna

Pomoc dentystyczna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2434
OBOWIĄZKI:
1. Czynna asysta lekarzowi podczas zabiegów stomatologicznych2. Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi3. Przygotowanie gabinetu do pracy 4. Dezynfekcja gabinetu po wizycie pacjenta5. Obsługa , dezynfekcja i konserwacja sprzętu stomatologicznegoPraca na czas określony: 04.2021-02.2023Godziny pracy 9:00 - 20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Higienistka stomatologiczna
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: Angielski biegły
Uprawnienia: asystowanie przy zabiegach implantologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 4 lata, asystowanie przy zabiegach implantologicznych, elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery, higienistka stomatologiczna, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, pielęgniarka prawo, wykonywania zawodu, jęz. angielski C1, jęz. rosyjski C2, jęz. ukraiński C2

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 311,09 PLN