Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0586
OBOWIĄZKI:
Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków.Zadania zawodowe: noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych; wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł;Umowa zlecenie: do 3 lat wykonywania umowy na podstawie zleceńminimalna ilość godzin wykonywania umowy w miesiącu 80 godzin. Miejsca wykonywania umowy mogą być różne zgodnie z otrzymanymi zleceniami przez kontrahentów.kontakt tel. 739 666 778
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN