Praca: Pomocnik elektromontera instalacji elektrycznych

Pomocnik elektromontera instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0825
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy montażu oświetlenia, opraw i gniazd, kabli, rozdzielnic. Prace w wykopach, prace pomocnicze pod nadzorem elektromontera. Miejsce pracy: ul. Powstańców Śl 15-17, 53-332 Wrocław lub Innowacji 2 , 55-300 Święte oraz wg zleceń Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreśloony w godz 8-12. praca na 1/2 etatu. Oferta w sali: B

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole
Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

CU Wykształcenie średnie staż pracy 3 miesiące komunikacja i współpraca w zespole obsługa elektronarzędzi

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN