Praca: Pomocnika elektromontera

Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp.J.

zatrudni

Pomocnika elektromontera
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji elektrycznych na obiekcie
  • Montaż tras kablowych i okablowania
  • Drobne prace ślusarskie
  • Dodatkowo ręczne prace ziemne, kopanie rowów, zdejmowanie poszczególnych warstw ziemi, zasypywanie nowych instalacji, asysta przy kopaniu koparką
Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
  • Wykształcenie elektryczne
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność spawania – mile widziane uprawnienia
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • Zatrudnienia na umowę o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Miła atmosferę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.