Praca: Pozostały stolarz meblowy i pokrewny

Pozostały stolarz meblowy i pokrewny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1939
OBOWIĄZKI:
Właściwe montowanie, wykonywanie, zabezpieczanie, zdobienie np. mebli. szlifierki itp.) Dobieranie kleju, pokostu, farby, lakieru, lakierowanie powierzchni, montowanie, naprawianie, oklejanie np. mebli, precyzyjne wycinanie i łączenie, przygotowywanie poszczególnych elementów, przyjmowanie zamówień, szlifowanie, ustalenie wymiarów danego elementu do wykonania.1/2 etatuGodziny pracy 7:00 - 17:00Praca na okres próbny, następnie czas określony. Przewidywany okres zatrudnienia: rok.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie w montażu mebli
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 2 lata, doświadczenie w montażu mebli, dokładnośćUmiejętność obsługiwania narzędzi:Piły, dłuta, wiertarki, młotki, pilarki, wyrzynarki, strugarki, szlifierki, wczepiarki, tokarki suportowe, drążarkirosyjski i ukraińskiMile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych, mile widziana gotowość do wyjazdów zgodnie z miejscem wskazanym przez pracodawcę, doświadczenie zawodowe praktyczne na danym stanowisko, mile widziane wykształcenie wyższe, mile widziane rozpoznawanie różnych gatunków drewna lub materiałów drewnopodobnych, znajomość języka ukr. (B2) i rosyj. (B2) wymagana w celu porozumienia się z brygadzistą

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN