Praca: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0813
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji kosztowej, prowadzenie rachunku bankowego, wystawienie faktur sprzedaży, przygotowanie dokumentacji księgowej oraz pracowniczej, utrzymanie porządku w biurze. Załatwienie innych spraw związanych z firmom.Praca w godz. 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość branży internetowej
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, znajomość branży internetowej, prawo jazdy kategoria - B, Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min 2 lataZnajomość języków jest wymagana w celu kontaktu z klientami, kierownictwem i zespołem firmy, doświadczenie w kierowaniu pojazdami jest wymagane, aby zmniejszyć możliwość wypadków i zepsucia służbowego samochodu.Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOfficejęz. angielski A2, rosyjski C2

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN