Praca: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1020
OBOWIĄZKI:
organizacja spotkań, prowadzenie kalendarza.przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji.katalogowanie i archiwizacja faktur.telefoniczna obsługa klienta.obsługa sprzętów biurowych.przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów.Miejsce pracy: ul. JEMIOŁOWA 55 m. 5, 53-426 WROCŁAWForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00Kontakt kandydatów z pracodawcą: mik.elektrik2020@gmail.comOferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe znajomość obsługi MS Office obsługa urzadzeń biurowych znajomość języka ukraińskiego na poziomie a1 znajomość języka rosyjskiego na poziomie a1

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN