Praca: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2322
OBOWIĄZKI:
Praca z klientamiPraca z komputeremZamawianie części do samochodówWypisem odpowiednich dokumentówumiejętność pracy z ekspresemumiejętność pracy w Exelpraca w godz. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy bez znaczenia, jęz. okraińki B2W związku z tym, że nasza działalność związana jest z Ukraińcami, których w Polsce jest dużo, nasza firma potrzebuje pracownika, dobrze mówiącego i piszącego po ukraińsku

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN