Praca: Pracownik działu ofertowania

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracownik działu ofertowania
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0211
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie wycen zgodnie z obowiązującymi procedurami przyjmowanie i wprowadzanie zamówień rozpatrywanie wpływających zapytań i reklamacji od Klientów bieżąca obsługa klienta stała współpraca z pozostałymi działami utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami wsparcie klienta w projektach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania :umiejętności organizacyjnych łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z klientem dynamiki w działaniu i silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku